Товары

Bio Sculpture Gel pakub erakordset küünehooldust, mida kantakse küüntele kvalifitseeritud küünetehniku poolt. Värvigeel muudab Sinu küüned tugevaks ja elastseks, mille värv ei kulu ega tule tükkidena lahti, ning püsib kaunina kuni kolm nädalat. See on tervislik küünehooldussüsteem, mis kaitseb ja tugevdab naturaalset küünt, lastes neil kasvada ilma murdumata. Bio Sculpture on jätkuvalt juhtival kohal küünetööstuses oma uuendustega alates turule tulekust, kui esmakordselt tutvustati värvigeeli, eemaldatavat geeli ja küünepikendusi. Bio Sculpture on ka oma klassi esimene firma, kes on läbinud range kliinilise järelvalve uuringu rahvusvahelise firma PAREXEL’i poolt ja saanud tänu sellele 5 tähe ohutuskaardi.   
 
Bio Sculpture geel on tunnistatud 99% allergiavabaks tooteks. Bio Sculpture geel ei sisalda tervist kahjustavaid komponente — seda geeli võivad kasutada nii last ootavad kui ka last rinnaga toitvad emad. Bio Sculpture geel on leotatav, viilimiseta ning puurimiseta eemaldatav. Sarnaselt küünelaki mahavõtmisele eemaldatakse geel spetsiaalse lahuse abil. Te näete iga hoolduse käigus, et kliendi oma naturaalne küüs on ilus ja terve. Klient ei tunne ebamugavust ega valu, mis tekib viilimisel ja puurimisel. Bio Sculpture hoolduse käigus ei pea küünetehnik kasutama ei maski ega tolmuimurit. Ja mis on peamine- nii kliendi kui ka küünetehniku tervis jääb kahjustamata! Tolm, mis tavaliselt puurimisel ja viilimisel õhku lendleb ja sealt kopsudesse ladestub jääb sinna alatiseks, põhjustades aastaid hiljem allergiaid, astmat ja kroonilist köha. Bio Sculpture tooted on minimaalse lõhnaga, hoolduse käigus tekib minimaalselt tolmu, ning ei kasutata „primereid“ ega „bondereid“, mis kahjustavad naturaalset küünt. Küüntele kantud geelikihid kinnitatakse UV või LED lambi all; küüned kuivavad koheselt ja saavad kõrgläikega lõpptulemuse.
 
Meie ligi 10 aastase kogemuse kohaselt on Bio Sculpture geeli kliendid väga lojaalsed ja rahul nii mugava ja tervisliku süsteemiga.
Прокрутить вверх