Koolitus

Meile on kõige tähtsam klientide, küünetehnikute ning küünte tervis ja heaolu. Bio Sculpture Geel on ainus rahvusvaheline firma, mille tooted on läbinud Sõltumatu Kliiniliste Uuringute firma Parexel testid, ning neid on tunnustatud 5 tärni ohutuskaardiga (tooted ei sisalda allergeene ega kantserogeenseid aineid). 

Gersi Ilu- ja Tervisekool omab koolitusluba nr.199897 Koolitusasutus Gersi Ilu ja Tervisekool pakub järgmisi õppekavasid: 1. Maniküür tööalane koolitus 2. Pediküür tööalane koolitus 3. Küünetehnik tööalane koolitus 4. Bio Sculpture geelküünte koolitus 5. EVO geellakkimise koolitus

NB! OÜ GERSI on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner! https://www.tootukassa.ee/koolitused/koolitaja/10427254

ALATES 2021  MÄRTSIST  EI TOETA TÖÖTUKASSA ILUTEENINDUSE VALDKONDA TÖÖTAJATE JUURDE KOOLITAMIST JA SELLE VALDKONNA TÄIENDKOOLITUSTE RAHASTAMIST !

Õppekavade rakendamiseks on olemas kvalifikatsiooninõuetele vastavad pedagoogid ning õppejõud. Õppetöö toimub Liivalaia 40, Tallinn õppeklassis.

Bio Sculpture geelküünte – EVO geellakkimise-, küünetehniku-,  maniküüri- ja  pediküürikoolitused toimuvad huvilistele sobival ajal, individuaalsel kokkuleppel!

NB! Koolitusi on võimalik omavahel kombineerida , võtta komplekskoolitusena ( täpsem info erinevatest võimalustest kokkuleppel koolitajaga )

Bio Sculpture geeli ja EVO2 geellakki tutvustavad seminarid (1-1,5h) toimuvad huvilistele sobival ajal, individuaalsel kokkuleppel!

Tutvustavad seminarid on TASUTA!

KOOLITUSED 2023

MANIKÜÜRI KOOLITUS– kuupäevad kokkulppel

PEDIKÜÜRI KOOLITUS – kuupäevad kokkulppel

BIO SCULPTURE  GEELKÜÜNTE – kuupäevad kokkuleppel

EVO GEELAKKIMINE- kuupäevad kokkuleppel

Info ja registreerimine telefonil: +372 6419 181 emailidel: info@biosculpture.ee     gersi@gersi.ee

Koolitused toimuvad : Gersi Stiilistuudios , Liivalaia 40 , Tallinn

 

ÕPPEKAVADEGA SAAD TUTVUDA SIIT:

 

 

Scroll to Top