Meist

Bio Sculpture Gel pakub erakordset küünehooldust, mida kantakse küüntele kvalifitseeritud küünetehniku poolt. Värvigeel muudab Sinu küüned tugevaks ja elastseks, mille värv ei kulu ega tule tükkidena lahti, ning püsib kaunina kuni kolm nädalat. See on tervislik küünehooldussüsteem, mis kaitseb ja tugevdab naturaalset küünt, lastes neil kasvada ilma purunemata.

Bio Sculpture on jätkuvalt juhtival kohal küünetööstuses oma uuendustega alates turule tulekust, kui esmakordselt tutvustati värvigeeli, eemaldatavat geeli ja küünepikendusi. Bio Sculpture on ka oma klassi esimene firma, kes on läbinud range kliinilise järelvalve uuringu ja saanud tänu sellele 5 tähe ohutuskaardi.

Bio Sculptpure pakub küünetehnikutele erinevaid tarvikuid, andes võimaluse pakkuda kliendile vastavalt tema eelistustele ja elustiilile sobivaimat küünehooldust. Tooted on minimaalse lõhnaga, hoolduse käigus tekib minimaalselt tolmu, ning ei kasutata „primereid“ ega „bondereid“, mis kahjustavad naturaalset küünt. Küüntele kantud geelikihid kinnitatakse UV või LED lambi all; küüned kuivavad koheselt ja saavad kõrgläikega lõpptulemuse.

Koolitus ja õppimine omavad äärmiselt suurt tähtsust Bio Sculpture süsteemi juures. Küünetehnikud, kes on osalenud Bio Sculpture koolitusel, saavad osta sellesse süsteemi kuuluvaid tooteid. See kindlustab toodete õige kasutamise ja täiusliku lõpptulemuse.

Bio Sculpture geel eemaldub geelieemaldaja abil vähem kui 15 minutiga, kliendil on võimalus näha, et tema küüned on terved. Geeli abil on võimalik küüsi pikendada, kuju korrigeerida või rõhutada oma küünekuju. Geel püsib küüntel kuni kolm nädalat ja varbaküüntel kuni 8 nädalat.

Bio Sculpture sarja kuulub ka lai valik küünelakke, mida on võimalik kasutada geeli peal, et katta väljakasvu ala, kuni kätte jõuab aeg järgmiseks salongi külastuseks. Bio Sculpture on ka üks vähestest sarjadest, mis võimaldab geelikihtide vahel kasutada küünekaunistusi, et lõpptulemus jääks ühtlane.

Kogu Bio Sculpture sari sisaldab üle 180 värvigeeli, üle 100 küünelaki, luksuslikku SPA toodete sarja, küünehooldustooteid ja maniküüri/pediküüri vahendeid. Külastage oma Bio Sculpture küünetehnikut, et enda jaoks avastada erinevus tervisliku küünehoolduse näol. Bio Sculpture on suurepärane toode, mis muudab Sinu küüned ilusaks, elastseks ja tugevaks loomulikul moel!

Scroll to Top