Meie lugu

Juba lapsepõlves oli Elmien vaimustunud ilusatest küüntest. Sellest vaimustusest sai tema kirg. Peale CIDESCO Ilu Akadeemia õpingute lõppu avas Elmien oma esimese salongi, kuid ei leidnud ühtegi kvaliteetset küünehooldussarja, mis oleks sobinud tema ootustega. Seepärast jätkas ta oma õpinguid USA’s kus omandas kunstküünte erialased oskused. Elmien otsustas, et kui ta tahab oma nõudmistele sobivat toodet, siis tuleb see temal endal luua.

Tema eesmärk ei olnud ainul teha ilusaid küüsi vaid oluline oli ka küünte tervislikkuse aspekt. Konsulteerides vastava ala tipp teadlastega ja kaasates hetke parima tehnoloogia sündis suurest kirest ja pühendumisest tõeline pioneer oma valdkonnas BIO SCULPTURE Gel.

Täna asub BIO SCULPTURE peakontor Lõuna Aafrika südames, väikeses linnas nimega Clocolan,kus ettevõttel on oluline roll kohalikus sotsiaal-majanduses. 3000 m² ultra- modernne keskkonnasõbralik tehas on disainitud reguleeritud ventilatsiooniga, isemajandava veesüsteemi ning optimeeritud päevavalguse kasutusega.

Tehas vastab ISO standardile 22716 – Head Tootmistavad ja ISO 9001 – Kvaliteedijuhtimise Süsteem. BIO SCULPTURE südamlikkust ja soojust ei ole tunda ainult uues peakontoris vaid ka
globaalses BIO SCULPTURE perekonnas.                     

Scroll to Top